Pracownia kołder puchowych
Kołdry
puchowe
półpuchowe
antyalergiczne

Zestawy
puchowe
półpuchowe
antyalergiczne

Rozmiary
140 / 200
160 / 200
180 / 200
200 / 200
220 / 200


Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO – „Pracownia-kołder”

 

I

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 

Sklep internetowy działający pod adresami internetowymi: www.pracownia-kolder.pl, www.posciel-koldry.pl, prowadzony jest przez firmę tadex – Pracownia-Koder z siedzibą w Koninie (62-500), przy ulicy Dmowskiego 2 (NIP 665 000 64 53, firma wpisana do Ewidencji Dzialalności Gospodarczej prowadzonej przez Burmistrza Miasta i Gminy Ślesin, pod numerem 178).

 

II

ZASADY DOKONYWANIA ZAKUPÓW

 

2.1. Sklep internetowy znajdujący się pod adresem www.pracownia-kolder.pl, www.posciel-koldry.pl, służy do dokonywania zakupów wyrobów pościelowych.

2.2. Zakupy w sklepie internetowym „Pracownia-kołder” mogą być dokonywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie, posiadające zdolność do czynności prawnych. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia na stronie internetowej sklepu, wybór formy płatności oraz przesłanie zamówienia.

2.3. Przyjęcie przez sklep internetowy każdego złożonego zamówienia jest potwierdzane drogą e-mailową. Do zawarcia umowy sprzedaży dochodzi w momencie potwierdzenia zamówienia.

2.4. Wysyłając zamówienie, Zamawiający oświadcza, że zapoznał się z treścią Regulaminu sklepu, w tym także z możliwością odstąpienia o umowy, zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" (Dz.U. 2000 Nr 22, poz. 271) i akceptuje jego postanowienia.

2.5. Sklep internetowy „Pracownia-kołder” przyjmuje zamówienia przez całą dobę we wszystkie dni roku. Oferta sklepu obowiązuje wyłącznie na terenie Polski, a zamówienia realizowane są wyłącznie na terenie Polski. Zamówienia należy składać w języku polskim.

2.6. Sklep internetowy „Pracownia-kołder” zastrzega sobie prawo anulowania złożonego zamówienia w przypadku nieprawidłowego wypełnienia formularza zamówienia lub niedokonania zapłaty za zakupiony produkt w rozsądnym terminie.

2.7. Ceny podawane w sklepie internetowym „Pracownia-kołder” są cenami wyrażonymi w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Na prośbę klienta wystawiamy Fakturę VAT.

 

III

WARUNKI DOSTAWY ZAKUPIONYCH PRODUKTÓW

 

3.1. Wszystkie zakupione w naszym sklepie produkty wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS.

3.2. Koszt przesyłki wynosi 21zł lub 26zł, w zależności od wybranej przez klienta formy płatności. Koszt przesyłki pozostaje bez zmian w przypadku jednoczesnego zakupu 2 produktów (dwóch kołder albo dwóch zestawów). Jeśli klient zakupi jednocześnie 3 lub 4 produkty należy wówczas pokryć podwójny koszt przesyłki. Powyższą zasadę należy stosować odpowiednio w przypadku zakupu większej niż 4 ilości produktów.

3.3. Zakupione produkty wysyłamy naszym klientom bezzwłocznie, najpóźniej w ciągu 5 dni roboczych.

 

IV

REKLAMACJE I ZWROT TOWARU

 

 

4.1. Jeżeli po otrzymaniu towaru okaże się, że produkt posiada wadę, możecie Państwo wówczas odesłać go na adres pocztowy naszego sklepu, a bezproblemowo wymienimy produkt wadliwy na produkt wolny od wad.

4.2. W każdym przypadku, przed odesłaniem produktu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Reklamacja powinna zawierać opis wady towaru oraz dzień powstania wady.

4.3. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 10 dni od daty otrzymania przez sklep przesyłki z reklamowanym produktem.

4.4. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" (Dz.U. 2000 Nr 22, poz. 271), Zamawiający może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki, poprzez złożenie stosownego oświadczenia na piśmie.

4.5. W przypadku podjęcia decyzji o odstąpieniu od umowy, Zamawiający powinien odesłać towar należycie zapakowany w terminie 7 dni od jego otrzymania. Koszty zwrotu towaru są pokrywane przez Zamawiającego.

4.6. Zwroty dopuszczalne są tylko w przypadku towaru, który nie był używany, tj. bez jakichkolwiek śladów używania, oryginalnie zapakowanego.

4.7. Pieniądze za zakupiony produkt zostaną państwu odesłane na wskazany rachunek bankowy w ciągu 3 dni roboczych.

 

V

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

 

5.1. Wypełnienie danych w formularzu zamówienia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych Zamawiającego przez sklep internetowy „Pracownia-kołder” (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883.). Dane osobowe Zamawiającego będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia faktury i prowadzenia sprawozdawczości finansowej. Dane klientów, jako poufne nie będą ujawniane osobom trzecim.

5.2. Każdy Kupujący, który wypełnił formularz zamówienia ma możliwość dostępu do dotyczących go danych w celu ich weryfikacji, zmiany lub wystąpienia o ich usunięcie pisząc na adres administratora biuro@pracownia-kolder.pl.

 

VI.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 

6.1. W przypadku chęci podjęcia współpracy hurtowej prosimy o kontakt telefoniczny, bądź poprzez e-mail: biuro@pracownia-kolder.pl.

6.2. Sklep internetowy „Pracownia-kołder” zastrzega sobie prawo do zmiany oferty i warunków sprzedaży.

6.3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy kodeksu cywilnego. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

6.4. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

 

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE:

Zestaw: Kołdra Puchowa 160/200 + 2x Poduszka 70/80


Zestaw: Kołdra Puchowa 220/200 + 2x Poduszka 70/80

Płatności.pl

Koszt wysyłki
   21zł – przy wpłacie na konto
   21zł – przy płatnościach.pl
   26zł – płatne przy odbiorze

GLS


supersprzedawca

allegro

Jesteśmy najlepsi na Allegro!
Posiadamy ponad 2000
pozytywnych komentarzy.0 513 078 606biuro@pracownia-kolder.pl